Pořádek v kabelce

Pořádek v kabelce

Co o vás prozradí nepořádek ve vaší kabelce?

Dámská kabelka je pro mnoho žen tajemnou komnatou, kterou si úzkostlivě střeží. Proč vlastně? Protože snad každá kabelka by zoufale potřebovala generální úklid, ale my nechceme, aby to věděl i někdo jiný, než jen její nositelka. Věděla jste, že kdyby „binec“ v našich kabelkách uměl mluvit, ledacos by o  nás prozradil? Jak to teda s tím nepořádkem v našich milovaných kabelkách je?

Nacpaná až po okraj

Ať už vyrazíte ven s psaníčkem, středně velkou brašnou nebo obří kabelou, vždycky ji máte tak narvanou, že skoro nejde zapnout. Naznačuje to o vás nejen to, že s sebou taháte půl bytu, ale také to, že si víte v každé situací rady a jste vždy na všechno připravená. Nejste přelétavá a vážíte si věcí, které jste si pořídila za těžce vydělané peníze. Celkově je na vás spolehnutí. Takže přecpanou tašku vem čert, jste skvělá!

Kabelka plná odpadků

Když sáhnete do kabelky, abyste vytáhla klíče od domu, proplétají se vám mezi prsty prázdné obaly od žvýkaček, štípnuté lístky na MHD nebo posmrkané papírové kapesníčky. Rozhodně to o vás neříká, že jste nepořádná! Spíš jste moc slušná na to, abyste pohazovala odpadky kolem sebe, a dost často se vám stane, že když potřebujete, nepotkáte koš. Možná jste trochu chaotická, ale to vyvažuje vaše neustálá pozitivní nálada a radost ze života, kterou přenášíte i na svoje blízké.

Pečlivě uložené věci

Pokud si potrpíte na přehlednou kabelku a máte v ní vždy malou taštičku na kosmetiku, pouzdro na vizitiky, na mobil, sluchátka i sluneční brýle, pytlíček na klíče a krabičku na svačinu, máte ráda pevný řád. Když všechno klape tak, jak jste plánovala, jste v psychické pohodě. Neznamená to však, že se hroutíte z maličkostí. Jedním z nejdůležitější aspektů spokojeného života je pro vás naprostá podpora partnera a rodiny.

Všude samá „malovátka“

Stává se vám často, že lovíte něco v kabelce, a když ruku vytáhnete, je špinavá od tvářenky, řasenky nebo lesku na rty? Téměř každá žena miluje kosmetiku, ale n každá ji má jen tak naházenou v kabelce. Co to o vás říká? Kontrolu make-upu občas provádíte ve spěchu, takže pak nekontrolovatelně hodíte líčidla do kabelky a rychle se přesouváte zpět k důležité činnosti. Možná jste trochu zbrklá a věčně nestíháte, ale zase máte kreativní myšlení, jste zábavná a především ráda podáte pomocnou ruku druhým.

Kabelka jako ''nová''

Je vaše kabelka dokonale vypucovaná, poloprázdná a vypadá i po letech jako nová? Nevěříme! A jestli opravdu taková žena existuje, hluboce se klaníme!


Podobné články

Co nosit v kabelce?

TOP 10, položek v kabelce!

Žádný z mužů pravděpodobně nikdy nepochopí, že pro ženy není kabelka jen obyčejné „zavazadlo“, ale něco mnohem víc. Jak by to také mohl pochopit někdo, komu stačí na všechny potřebné věci kapsa??? Pro nás ženy je kabelka zkrátka taková nejlepší kamarádka, která je nám non stop k dispozici a jsme díky ní připraveni na jakoukoliv situaci. Poradíme vám, co ve vaší milované kabelce nikdy nesmí chybět!

Jak nosíte kabelku?

Kabelka je pro každou ženu nepostradatelným doplňkem. A styl vaší kabelky o vás dokáže mnoho prozradit. Například, jaký máte vkus, jaké milujete barvy, jakou máte právě teď náladu. Věděla jste ale, že i způsob, jakým kabelku nejraději a nejčastěji nosíte říká, jaká jste? Odborníci na řeč těla dali hlavy dohromady a přišli na…

Péče o kabelky

Pečujete správně o své kabelky? Přestože snad každá žena miluje kabelky, zdaleka ne každá se o ně stará tak, jak si zaslouží. Péče o kabelky se přitom velmi podobá péči o boty, kterou většina dodržuje. Zřejmě si jen málokterá žena uvědomuje, jak je právě kabelka úžasnou částí našeho šatníku, která nám odpustí i nějaké to kilo navíc a stále nám skvěle padne! Pojďme se tedy naučit, jak jim dopřát tu správnou péči.