Italské kabelky

Italské kabelky

Italské kabelky to není kompromis

Italské kabelky jsou těmi pravými kabelkami. Proč? Protože právě Itálie dala světu kabelky – benátští kupci cestovali po celém světě a potřebovali mít to nejdůležitější vždy při sobě. Itálie má proto dlouholetou tradici ve výrobě kabelek (i peněženek) i v oblasti zpracování kůží. Itálie je také země známá svým designem – v minulosti udávala umělecké směry a tento primát jí zůstal do současnosti. I z těchto důvodů můžeme považovat italské kabelky za to nejlepší, co nám svět kabelek nabízí.

Jaké jsou nejznámější značky ?

Existuje obrovské množství značek italských kabelek. Z těch nejznámějších jmenujme značky Bottega Veneta, Braccialini, Cromia, Emporio Armani, Fendi, Furla, Giudi, Gucci, Moschino či Salvatore Ferragamo. Vyrábějí velké i malé kabelky, psaníčka, některé z nich i peněženky. Italské kabelky v sobě skrývají poctivou práci a kvalitní materiály.

Pak existuje velká řada méně známých značek, které však stále v sobě mají italskou duši a nepolevují ani v kvalitě. V jejich čele stojí lidé, kterých jejich práce nesmírně baví, většinou jsou dobrými obchodníky a mají designérské vzdělání. Tyto italské značky kabelek jsou cenově dostupnější, protože se nejedná o celosvětové giganty jako při značkách výše spomínaných.

Jak vybrat kabelku?

Jak si však vybrat z takového množství kabelek z Itálie? Důležité je určit si priority. Kvalita by měla být samozřejmostí, design také, ať už jde o nadčasový nebo ten, který je právě v trendu. Mezi další patří množství (kolik kusů je k dispozici, aby se nestalo, že někdo jiný bude mít stejný model kabelky), barva, a samozřejmě i cena.

Podobné články

Co nosit v kabelce?

TOP 10, položek v kabelce!

Žádný z mužů pravděpodobně nikdy nepochopí, že pro ženy není kabelka jen obyčejné „zavazadlo“, ale něco mnohem víc. Jak by to také mohl pochopit někdo, komu stačí na všechny potřebné věci kapsa??? Pro nás ženy je kabelka zkrátka taková nejlepší kamarádka, která je nám non stop k dispozici a jsme díky ní připraveni na jakoukoliv situaci. Poradíme vám, co ve vaší milované kabelce nikdy nesmí chybět!

Jak nosíte kabelku?

Kabelka je pro každou ženu nepostradatelným doplňkem. A styl vaší kabelky o vás dokáže mnoho prozradit. Například, jaký máte vkus, jaké milujete barvy, jakou máte právě teď náladu. Věděla jste ale, že i způsob, jakým kabelku nejraději a nejčastěji nosíte říká, jaká jste? Odborníci na řeč těla dali hlavy dohromady a přišli na…