Co nosit v kabelce?

Co nosit v kabelce?

TOP 10, položek v kabelce!


Žádný z mužů pravděpodobně nikdy nepochopí, že pro ženy není kabelka jen obyčejné „zavazadlo“, ale něco mnohem víc. Jak by to také mohl pochopit někdo, komu stačí na všechny potřebné věci kapsa??? Pro nás ženy je kabelka zkrátka taková nejlepší kamarádka, která je nám non stop k dispozici a jsme díky ní připraveni na jakoukoliv situaci. Poradíme vám, co ve vaší milované kabelce nikdy nesmí chybět!

1. Rtěnka

Rtěnka si rozhodně zaslouží v kabelce své stálé místo! Je to totiž jediný kosmetický produkt, který dokáže zachránit jakkoliv poničený make-up. Dokonale namalované rty na sebe totiž strhnou veškerou pozornost a rozmazaných linek nebo smytého make-upu si nikdo nevšimne!

2. Zrcátko

Abyste si mohla rtěnku nanést klidně i v autobusu, potřebujete mít vždy po ruce alespoň malinké zrcátko. Díky němu si můžete také kdykoliv zkontrolovat, jestli vám to stále sluší!

3. Hřebínek

Žádné ženě snad není potřeba vysvětlovat, proč se vyplatí mít u sebe malý hřebínek nebo kartáč. Je to zkrátka nutnost!

4. Tampóny

I když přesně víte, kdy TO přijde, můžete zapomenout na tampón a je zle. Mějte vždy alespoň jeden schovaný v kabelce, abyste nemusela nervózně shánět co nejbližší drogérii. A třeba někdy vytrhnete trn z paty i své kamarádce!

5. Hotovost

Všechny už jsme si zvykly platit všechno a všude kartou, ale rozhodně není na škodu mít v kabelce malý pytlíček s hotovostí. Ve vlaku nebo v taxíku vám bude karta k ničemu!

6. Antibakteriální gel

Malá plastová lahvička s antibakteriálním gelem je prostě zázrak! Musíte se cestou do práce držet v tramvaji za madlo, pak sáhnout na kliku a ještě zmáčknout tlačítko ve výtahu? Pak tuhle malou vychytávku noste pořád u sebe!

7. Prášek proti bolesti

Nikdy nevíte, kdy sebe nebo své blízké touhle malou pilulkou zachráníte od bolesti hlavy, zubů nebo břicha při menstruaci. Ustřihněte si kousek z platíčka nebo si dva prášky hoďte do pytlíčku a ten pečlivě zagumičkujte.

8. Deodorant

Obzvláště v letních měsících se opravdu vyplatí mít neustále po ruce dodorant. Pokud si potrpíte na menší kabelky, pořiďte si kapesní verzi deodorantu, kterou seženete v každé drogérii za pár korun.

9. Parfém

Stejně tak by každá žena měla mít pořád u sebe parfém. Nemusíte s sebou tahat celou flakonku, stačí si pořídit vychytanou minilahvičku a parfém do ní odlít.

10. Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky, které ocení nejenom maminky, ale i bezdětné ženy. Ideální jsou ty univerzální, kterými si můžete odlíčit obličej, umýt ruce nebo očistit boty či kabelku.

Podobné články

Pořádek v kabelce

Co o vás prozradí nepořádek ve vaší kabelce? Dámská kabelka je pro mnoho žen tajemnou komnatou, kterou si úzkostlivě střeží. Proč vlastně? Protože snad každá kabelka by zoufale potřebovala generální úklid, ale my nechceme, aby to věděl i někdo jiný, než jen její nositelka. Věděla jste, že kdyby „binec“ v našich kabelkách uměl mluvit, ledacos by o  nás prozradil? Jak to teda s tím nepořádkem v našich milovaných kabelkách je?


Italské kabelky

Italské kabelky to není kompromis. Italské kabelky jsou těmi pravými kabelkami. Proč? Protože právě Itálie dala světu kabelky – benátští kupci cestovali po celém světě a potřebovali mít to nejdůležitější vždy při sobě. Itálie má proto dlouholetou tradici ve výrobě kabelek (i peněženek) i v oblasti zpracování kůží. Itálie je také země známá svým designem – v minulosti udávala umělecké směry a tento primát jí zůstal do současnosti. I z těchto důvodů můžeme považovat italské kabelky za to nejlepší, co nám svět kabelek nabízí.