Jak nosíte kabelku?

Jak nosíte kabelku?

Kabelka je pro každou ženu nepostradatelným doplňkem.

A styl vaší kabelky o vás dokáže mnoho prozradit. Například, jaký máte vkus, jaké milujete barvy, jakou máte právě teď náladu. Věděla jste ale, že i způsob, jakým kabelku nejraději a nejčastěji nosíte říká, jaká jste? Odborníci na řeč těla dali hlavy dohromady a přišli na…

Ruka jako háček

Ať je vaše kabelka jakkoliv velká a těžká, nosíte ji nejraději zavěšenou na předloktí ohnuté ruky? Pak ji nosíte stejně jako většina slavných hereček, zpěvaček a modelek! Díky tomuto způsobu nošení kabelky vás vaše okolí vnímá silnou, respektuje vás, ale cítí z vás jistou nadřazenost. Také dáváte jasně najevo, že chcete, aby váš krásný a většinou drahý doplněk, vidělo co nejvíce lidí.

Cross body

Pokud ve vaší sbírce převládají kabelky s dlouhým popruhem, které nejraději nosíte křížem přes rameno, máte ze všeho nejraději pohodlí. Svému okolí však dáváte najevo, že nejste příliš sebevědomá, ale spíše zakřiknutá. Podle odborníků takto nosí kabelku nejčastěji ženy a dívky, které jsou nevyzrálé nebo mají problémy v osobním životě.

Přes rameno

Využíváte-li krátká ucha kabelky k tomu, že si je přehodíte přes rameno, jste opatrná a bystrá. Tak působíte i na vaše okolí. Navíc mu tak cíleně dáváte najevo, že máte každou situaci stále pod kontrolou!

Ucha v ruce

Pokud nosíte kabelku nejčastěji za krátká ucha, jste praktická a stojíte nohama pevně na zemi. Pravděpodobně jste ambiciózní a ráda máte poslední slovo.

Podobné články

Péče o kabelky

Pečujete správně o své kabelky? Přestože snad každá žena miluje kabelky, zdaleka ne každá se o ně stará tak, jak si zaslouží. Péče o kabelky se přitom velmi podobá péči o boty, kterou většina dodržuje. Zřejmě si jen málokterá žena uvědomuje, jak je právě kabelka úžasnou částí našeho šatníku, která nám odpustí i nějaké to kilo navíc a stále nám skvěle padne! Pojďme se tedy naučit, jak jim dopřát tu správnou péči.


Pořádek v kabelce

Co o vás prozradí nepořádek ve vaší kabelce? Dámská kabelka je pro mnoho žen tajemnou komnatou, kterou si úzkostlivě střeží. Proč vlastně? Protože snad každá kabelka by zoufale potřebovala generální úklid, ale my nechceme, aby to věděl i někdo jiný, než jen její nositelka. Věděla jste, že kdyby „binec“ v našich kabelkách uměl mluvit, ledacos by o  nás prozradil? Jak to teda s tím nepořádkem v našich milovaných kabelkách je?


Italské kabelky

Italské kabelky to není kompromis. Italské kabelky jsou těmi pravými kabelkami. Proč? Protože právě Itálie dala světu kabelky – benátští kupci cestovali po celém světě a potřebovali mít to nejdůležitější vždy při sobě. Itálie má proto dlouholetou tradici ve výrobě kabelek (i peněženek) i v oblasti zpracování kůží. Itálie je také země známá svým designem – v minulosti udávala umělecké směry a tento primát jí zůstal do současnosti. I z těchto důvodů můžeme považovat italské kabelky za to nejlepší, co nám svět kabelek nabízí.