Blog MODA 1

Kadeřnictví GABRIELA Brno

Doporučujeme Kadeřnictví GABRIELA Brno.

Profesionální služby a odborné poradenství
Tým vysoce kvalifikovaných odborníků školený v ČR i v zahraničí.
Produkty té nejvyšší kvality předních světových značek a spousty dalších doplňkových služeb pro Váš životní styl to vše najdete v tomto kadeřnickém salónu.

Italské kabelky

Italské kabelky to není kompromis. Italské kabelky jsou těmi pravými kabelkami. Proč? Protože právě Itálie dala světu kabelky – benátští kupci cestovali po celém světě a potřebovali mít to nejdůležitější vždy při sobě. Itálie má proto dlouholetou tradici ve výrobě kabelek (i peněženek) i v oblasti zpracování kůží. Itálie je také země známá svým designem – v minulosti udávala umělecké směry a tento primát jí zůstal do současnosti. I z těchto důvodů můžeme považovat italské kabelky za to nejlepší, co nám svět kabelek nabízí.


Pořádek v kabelce

Co o vás prozradí nepořádek ve vaší kabelce? Dámská kabelka je pro mnoho žen tajemnou komnatou, kterou si úzkostlivě střeží. Proč vlastně? Protože snad každá kabelka by zoufale potřebovala generální úklid, ale my nechceme, aby to věděl i někdo jiný, než jen její nositelka. Věděla jste, že kdyby „binec“ v našich kabelkách uměl mluvit, ledacos by o  nás prozradil? Jak to teda s tím nepořádkem v našich milovaných kabelkách je?


Péče o kabelky

Pečujete správně o své kabelky? Přestože snad každá žena miluje kabelky, zdaleka ne každá se o ně stará tak, jak si zaslouží. Péče o kabelky se přitom velmi podobá péči o boty, kterou většina dodržuje. Zřejmě si jen málokterá žena uvědomuje, jak je právě kabelka úžasnou částí našeho šatníku, která nám odpustí i nějaké to kilo navíc a stále nám skvěle padne! Pojďme se tedy naučit, jak jim dopřát tu správnou péči.


Jak nosíte kabelku?

Kabelka je pro každou ženu nepostradatelným doplňkem. A styl vaší kabelky o vás dokáže mnoho prozradit. Například, jaký máte vkus, jaké milujete barvy, jakou máte právě teď náladu. Věděla jste ale, že i způsob, jakým kabelku nejraději a nejčastěji nosíte říká, jaká jste? Odborníci na řeč těla dali hlavy dohromady a přišli na…

Co nosit v kabelce?

TOP 10, položek v kabelce!

Žádný z mužů pravděpodobně nikdy nepochopí, že pro ženy není kabelka jen obyčejné „zavazadlo“, ale něco mnohem víc. Jak by to také mohl pochopit někdo, komu stačí na všechny potřebné věci kapsa??? Pro nás ženy je kabelka zkrátka taková nejlepší kamarádka, která je nám non stop k dispozici a jsme díky ní připraveni na jakoukoliv situaci. Poradíme vám, co ve vaší milované kabelce nikdy nesmí chybět!

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)